örümcek adam

Senaryo Sıkıntısına Çözüm Görümce Adam

Akbille sosyalleşen, ilaç denekliği yaparak ek gelir elde edilen Rukiye; boş vakitlerinde ağa-bacı dizileri izlemekte, kilo verebilmek kaygısıyla elma kemirmektedir. Bir klimadan beklentisi serinlik, erkekten beklentisi ise samimi ve içten olmasıdır…

Sündürülmeden tek sezonda finale bağlanması planlanan Görümce Adam, İstanbul dizisi olarak öne çıkıyor. Kahramanımız her şişman karakter gibi komik, eğlenceli ve doğuştan makyajlıdır. Yancısı ise tüm sezon boyunca ne iş yaptığı anlaşılamayacak ev arkadaşı Olga’dır. Olga büyük resmi görebilmekte lakin Rukiye ısrarla, “tek lob beynim kafi” demektedir. Bu iki kahramanımız aynı zamanda bahçelerinde at beslemektedir. Pastoral kaygılarla yapılan bu hareketin kent-köylü dengesini sağlamak adına yapıldığı söylenebilir.

Devamı yarın…

21.02.1979 İstanbul doğumlu. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri mezunu. 2006-08 arası Vatan Grubunda gazetecilik yaptı. 2008'den bu yana yabancı bir firmada içerik müdürü olarak çalışmaktadır. Fotoğraf çeker, motosiklet kullanır, zaman bulabilirse balık tutar ve spor yapar. Şimdilerde AOF Tarih bölümü öğrencisi.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*