Tanıtım yazısı için belirlediğimiz ücret 100 TL’dir. İlgili içeriğin ve görselin reklamveren tarafından hazırlanarak iletilmesi gerekmektedir. Web sitemiz; olası imla hatalarını, yazının başlığını ve anlatım bozukluklarını metin üzerinde düzeltme hakkını saklı tutar. İçerikleriniz “tanıtım” kategorisinde yayımlanır.

Tanıtım metninde; yazarın kendi sunumu şeklinde algılanabilecek “tavsiye ediyoruz, öneriyoruz” tarzı ifadeler yer almamalıdır. Tanıtım yazılarından en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir. Tanıtım yazısı yayına alındıktan sonra yazı üzerinde sonradan herhangi değişiklik yapılamaz.

Yetişkinlere yönelik +18 içerik ve ürünler; yanıltıcı reklamlar, alkol, tütün, kumar, bahis ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı tanıtımlara sayfalarımızda yer verilmez. Anahtar kelimeye odaklı ve anlam bütünlüğü olmayan yazılar kabul edilmez. Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Yazılar, site yayında olduğu müddetçe silinmez.

Takipçilerine fayda sağlamaya yönelik içerikler paylaşan sitemiz, ticari faaliyetlerle gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Tanıtım yazısı karşılığında aldığımız ücretler yayın kalitesinin artırılması amacıyla kullanılarak bağış kapsamında değerlendirilir.

Tamamen organik ziyaretçilere; özgün görsel ve makalelere sahip web sitemiz; içerik yönetimi ve internet haberciliği konusunda uzman profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. www.gorkemcan.com 2017 yılında yayına geçmiş, benzersiz bir konsepte sahip profesyonel blog sitesidir. gorkem [at] gorkemcan.com üzerinden görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazısı için anlaşılan kişiler yukarıdaki tüm koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.

Copyright © 2017 | Sitemiz, hosting Olarak Güzel.NET, CDN Olarak JETPACK ve WordPress Güvenliği Olarak Sucuri Kullanmaktadır. Sitede yer alan tüm içerikler gorkemcan.com’a aittir.